Semináře a školení

V současné době nepřipravujeme žádný seminář. 

Historie:

V roce 2011 proběhly v areálu dva semináře přirozené komunikace s koňmi pod vedením Evy Kovaříkové. První seminář byl jednodenní a druhý trval pro velký zájem celý víkend. Semináře byly určeny jak pro zájemce s vlastními koňmi, tak i pro ty, bez koní.
Plánování dalších seminářů se bude odvíjet od případného zájmu.

Fotografie ze seminářů s koňskou tématikou lze shlédnout na poquito.rajce.net.

Dále také proběhlo v zimě 2012 školení pro cvičitele jezdectví. Toto školení proběhlo pod vedením Daniely Čápové – Češky žijící a působící v Německu. Školení bylo v našem areálu uspořádáno východočeskou oblastí České jezdecké federace a na konci roku 2012 bylo opět zopakováno.

V roce 2013 se konal Seminář s důrazem na speciální (dětské) výstavní rubriky se zkušenou nizozemskou lektorkou Yvette Zoet-de Bruijne. Akce byla pořádána ČSCHVK. Hlavním tématem semináře byly populární speciální dětské výstavní rubriky Leading Rein (Dítě na poníku s vodičem) a First Ridden (Začínající jezdec), na řadu ovšem přišel i Best Young Handler (Mladý vystavovatel), obecná výstavní příprava a úprava ponyho nebo koba a jeho správné předvedení. Seminář byl rozdělený na část teoretickou (dopoledne) a praktickou (po obědě). Všichni účastníci získali osvědčení o absolvování semináře.

Máte zájem blíže se seznámit s tématikou koní? Poptávejte možnost uspořádání semináře na těchto kontaktech.

Kalendář akcí Dolní PřímV současné době nepřipravujeme žádný seminář.
Sledujte sekci Kalendář.