Semináře a školení

V současné době nepřipravujeme žádný seminář. 

Historie:

V roce 2011 proběhly v areálu dva semináře přirozené komunikace s koňmi pod vedením Evy Kovaříkové. První seminář byl jednodenní a druhý trval pro velký zájem celý víkend. Semináře byly určeny jak pro zájemce s vlastními koňmi, tak i pro ty, bez koní.
Plánování dalších seminářů se bude odvíjet od případného zájmu.

Fotografie ze seminářů s koňskou tématikou lze shlédnout na poquito.rajce.net.

Dále také proběhlo v zimě 2012 školení pro cvičitele jezdectví. Toto školení proběhlo pod vedením Daniely Čápové – Češky žijící a působící v Německu. Školení bylo v našem areálu uspořádáno východočeskou oblastí České jezdecké federace a na konci roku 2012 bylo opět zopakováno.

V roce 2013 se konal Seminář s důrazem na speciální (dětské) výstavní rubriky se zkušenou nizozemskou lektorkou Yvette Zoet-de Bruijne. Akce byla pořádána ČSCHVK. Hlavním tématem semináře byly populární speciální dětské výstavní rubriky Leading Rein (Dítě na poníku s vodičem) a First Ridden (Začínající jezdec), na řadu ovšem přišel i Best Young Handler (Mladý vystavovatel), obecná výstavní příprava a úprava ponyho nebo koba a jeho správné předvedení. Seminář byl rozdělený na část teoretickou (dopoledne) a praktickou (po obědě). Všichni účastníci získali osvědčení o absolvování semináře.

Máte zájem blíže se seznámit s tématikou koní? Poptávejte možnost uspořádání semináře na těchto kontaktech.

Kalendář akcí Dolní PřímV současné době nepřipravujeme žádný seminář.
Sledujte sekci Kalendář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *